Akıllı İnterkom AnasayfaAkıllı İnterkomCore Prime Akıllı İnterkom


Core Prime Akıllı İnterkom

İnterkom Sistemlerinde Dönüşüm Başlıyor

İnterkom Sistemlerinde Dönüşüm Başlıyor CorePrime ile tüm binaların temel ihtiyacı olan interkom sistemleri dijitalleşecek, bu sistemler dijital dönüşümün merkezi haline gelecek ve temel interkom özelliklerinin yanında birçok yeni fonksiyon kazanarak kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak.Ürünleri İnceleyin
 


Interkom Aramaları Cep Telefonunuzda

CorePrime, siz evde yokken gelen interkom çağrılarını cep telefonunuza yönlendirir. Bu sayede evinize gelen misafirlerinizle görüntü görüşebilir; arzu ederseniz dış kapınızı açabilirsiniz. Evde yokken gelen kişilerle görüntülü görüşme Cep telefonundan dış kapıyı görüntüleme Cep telefonundan dış kapıyı açma

 

Cep Telefonu ile Kontrol

CorePrime ile yapabildiğiniz tüm işlemleri CorePrime Mobil Uygulamaları ile cep telefonunuzdan da gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun CorePrime ile evinizde olan bitenden anında haberdar olun. Evde yokken interkom çağrılarını alma Alarm sistemi yönetimi Sensör ihlali anında anlık bildirim alma Cihaz yönetimi Kamera görüntüleme

Hırsız Alarm Sistemi

CorePrime, güvenlik sensörlerinizi yönetir; sizi ve evinizi korur. Evinizdeki sensörler bir ihlal tespit ettiğinde CorePrime sizi uyarır. Siz evde yokken bile herhangi bir ihlal durumunda cep telefonu uygulaması sizi bilgilendirir.

Aktif Güvenlik

Geleneksel alarm sistemleri, hırsızlara karşı bir önlem oluşturur. Ancak yangın, su basma ya da gaz kaçağı durumlarında sadece siren çalması yeterli olmaz. CorePrime, geleneksel alarm sistemlerinden farklı olarak kendisine bağlı bir sensörden ihlal bilgisi geldiğinde sizi bilgilendirmenin yanında akıllı kontrolleri sayesinde olayın büyümesini engelleyerek aktif bir güvenlik sunmuş olur.

Akıllı Kontroller

CorePrime, evinizdeki temel otomasyon ihtiyaçlarını karşılamak için 4 farklı yük kontrolü sağlar. Bu yük kontrolleri sadece size konfor sunmakla kalmaz, güvenlik sensörleriyle beraber çalışarak bir ihlal durumunda gerekli müdahaleyi siz evde olmasanız da yapabilir.

 

Servisler

CorePrime ekranı ile kendi tesisinizde ya da yakın noktalarda bulunan servis sağlayıcılardan ürün ya da hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Su siparişini ekran üzerinden bir dokunuşla verebilir, elektrik arızası için servis talebinde bulunabilir ya da tesisinizdeki tenis kortu için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri evinizde değilken cep telefonunuzdan da gerçekleştirebilirsiniz.

Kamera Görüntüleme

CorePrime, bağlı olduğu IP ağındaki kameraları görüntülemenizi sağlar. CorePrime ekranı üzerinden görüntülediğiniz kameraları, aynı zamanda cep telefonu uygulamaları üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. Böylece evinizde değilken de olan bitenden haberdar olursunuz.

Site Yönetimi

CorePrime, sadece bir interkom ya da akıllı ev kontrol ekranı değil, aynı zamanda site hayatını kolaylaştıran güçlü bir arayüzdür. CorePrime ekranı üzerinden Site Yönetimi tarafından gönderilen duyuruları alabilir, güncel aidat borcunuzu görüntüleyebilir ve site yönetimine dilek&şikayetlerinizi gönderebilirsiniz.

Bilgilendirme Ekranı

CorePrime, 7” IPS ekranı ile şehirinizdeki güncel trafik bilgisi, hava durumu tahminleri, günlük haberler ve müteahhitinizden gelen haberleri size en güncel hali ile sunar.