Akıllı İnterkom AnasayfaAkıllı İnterkomAkuvox Akıllı İnterkom


Akuvox Akıllı İnterkom

Akuvox SIP İnterkom Ailesi

Alarm Sistemine Entegre

Akuvox akıllı interkom sistemi evinizin güvenliğini ev alarm sistemine entegre olarak güvenceye alır. Evinizde bulunan hareket, kapı/pencere, su basma, duman gibi sensörler uyarı verdiklerinde hem size hem de merkezi yönetim sistemine bilgi iletir. Bunun yanı sıra, gerek evinizin içindeki, gerekse de bina ve site içindeki tüm çevre kameraları izleyerek sevdiklerinizin emniyetinden emin olursunuz.

Yüz Tanıma İle Bina Girişi

Akıllı interkom sistemleri kapınıza gelen misafirleri görüntülü görüşme ile karşılamanızın yanı sıra, daireniz ve binanız için güvenlik kalkanı oluşturma özelliğine de sahiptir. Alışılagelmiş şifre veya RF kart ile giriş izni vermenin yanı sıra, Akuvox’un sektörün ilk ve tek örneği olan yenilikçi dijital teknolojisi sayesinde sadece daha önceden yüz taraması kayıt edilmiş kişilerin kapıdan girişine izin verir ve bu sayede size kırılması imkansız yüksek bir güvenlik hizmeti sunar.
Yeni Nesil Akıllı SIP İnterkom Sistemleri

SIP teknolojisi temelli Akuvox görüntülü interkom sistemleri ile evinizde dijital çağı yakalayın. Geleneksel analog diyafon sistemlerinin aksine SIP teknolojisi ile ev içi panel, cep telefonu veya tabletiniz ile nerede olursanız olun görüntülü görüşme sisteminize erişebilirsiniz. Üstelik projenizdeki daire sayısı kaç olursa olsun hiç bir sorun yaşamadan yüksek ses ve görüntü kalitesi ile iletişim kurarsınız. IP tabanlı telefon santralleri ve çevre güvenlik kameraları ile entegre edip bütünleşik iletişim çözümü elde edersiniz.

 
Her Türlü Dış Ortam Koşuluna Uygun

Akuvox kapı önü zil panelleri her türlü dış ortam koşulluna karşı hazırlıklıdır. İster suya, ister toza karşı tüm paneller IP 65 sınıfında dayanıklılık sertifikasına sahiptir. Öte yanda, vandal-proof özel ürünlerinin yanı sıra tüm ürünler, IK06 sınıfı darbelere karşı da kendini savunur. Bu sayede uzun yıllar geçse de kapı önü zillerinizi ilk günki şıklığı ve performansı ile kullanmaya devam edersiniz.

Concierge Hizmeti

Akuvox size sadece bir interkom sistemi sunmaz, aynı zamanda sahip olduğu gelişmiş merkezi yönetim yazılımı ile concierge hizmetlerini de daire sahiplerinin konforuna sunar. Concierge hizmetleri sayesinde yönetime/güvenliğe mesaj atma, taksi çağırma, güvenlik çağırma, teknik servis talep etme, arıza kaydı açma, rezervasyon yapma gibi bir çok hizmeti paneliniz üzerinden yapabilirsiniz.