Logo-aet2-pc80itl5p2e4rhlorry1mkstzqddo3nst9pwra2n2g

Yeni Core Mobil Uygulaması ile tanışın

Core Mobil Uygulaması, dünyanın her yerinde daha sezgisel ve konforlu akıllı ev deneyimi sağlamak için tamamen yeniden tasarlandı.

Evinizin Merkezi

Core Mobile App Dashboard tasarlanmıştır
evinizin durumunu görselleştirin ve kontrol edin.

Uygulamayı açar açmaz cihazları verimli bir şekilde

Akıllı Cihazlarınızda Sezgisel Bir Şekilde Gezin

Core Mobile, yüzlerce cihazı kontrol etmek üzere tasarlanmıştır, böylece odalardaki cihazlarda gezinebilir ve herhangi bir odadaki cihaz kategorilerine göre kolayca filtreleyebilirsiniz.

Mobil Çağrı

Core Akıllı Paneller, siz evde yokken kapınıza gelen ziyaretçilere cevap vermenizi sağlar. Core Akıllı Paneller, Call on Mobile özelliği sayesinde interkom çağrılarını farklı güvenlik modları için önceden tanımlanmış farklı yönlendirme süreleri ile Core Mobil Uygulamasına yönlendirir.

Uzaktan Güvenlik
Sistemi Kontrolü

Sensörlerin durumunu görüntüleyebilir ve sistemi uzaktan kurabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir güvenlik ihlali durumunda da bilgilendirileceksiniz. Şu anda neler olduğunu görmek için gözetleme kameralarını da görüntüleyebilirsiniz.

Güvenli Uzak Bağlantı

Gelişmiş bulut teknolojileri sayesinde Core Mobile App ile Smart Panel Controller arasındaki tüm şifreler dahil bağlantılar şifrelenir. Gizliliğiniz ve verileriniz güvende ve eviniz bilgisayar korsanlarından korunuyor.