Logo-aet2-pc80itl5p2e4rhlorry1mkstzqddo3nst9pwra2n2g

Core Prime Akıllı İnterkom

Giderek dijitalleşen günlük hayatımızda, en çok vakit geçirdiğimiz mekanlar olan evlerimiz ve ofislerimiz de bu dijital dönüşümü yaşıyor.

Başta evlerimizin kendisi olmak üzere, kullandığımız her türlü ürün akıllı hale gelmeye başladı.

slider5

SIP Interkom Ekranı

CorePrime, günümüzün en gelişmiş IP tabanlı görüntülü görüşme standardı olan SIP standardını destekleyen bir daire içi interkom ekranıdır. Daire adedi yüksek olan projelerde bile sorunsuz çalışan sistem, birden çok interkom görüşmesine olanak verir. Üstün teknik özelliklerinin yanı sıra, vidasız ankastre montaj özelliği ve dokunmatik cam yüzeyi ile estetik olarak da tüm interkom ekranlarından bir adım öne çıkıyor.

Interkom Aramaları Cep Telefonunuzda

CorePrime, siz evde yokken gelen interkom çağrılarını cep telefonunuza yönlendirir. Bu sayede evinize gelen misafirlerinizle görüntü görüşebilir; arzu ederseniz dış kapınızı açabilirsiniz.

 • Cep telefonundan Evde yokken
  gelen kişilerle görüntülü görüşme
 • Cep telefonundan dış kapıyı
  görüntüleme
 • Cep telefonundan dış kapıyı
  açma

Hırsız Alarm Sistemi

CorePrime, güvenlik sensörlerinizi yönetir; sizi ve evinizi korur. CorePrime’a bağlı olan güvenlik sensörlerini 8 farklı bölgede tanımlayabilirsiniz. Bu sensörleri isterseniz tek tek kurabilir ya da Evde Kur/Dışarıda, Kur/Devre Dışı modlarıyla tek bir seferde hepsini programlayabilirsiniz. Evinizdeki sensörler bir ihlal tespit ettiğinde CorePrime sizi uyarır. Siz evde yokken bile herhangi bir ihlal durumunda cep telefonu uygulaması sizi bilgilendirir.

 • 8 farklı güvenlik bölgesi
 • Dahili siren
 • Modlar ile kolay kullanım
 • Cep telefonu bildirimleri

Aktif Güvenlik

Geleneksel alarm sistemleri, hırsızlara karşı bir önlem oluşturur. Ancak yangın, su basma ya da gaz kaçağı durumlarında sadece siren çalması yeterli olmaz. CorePrime, geleneksel alarm sistemlerinden farklı olarak kendisine başlı bir sensörden ihlal bilgisi geldiğinde sizi bilgilendirmenin yanında akıllı kontrolleri sayesinde olayın büyümesini engelleyerek aktif bir güvenlik sunmuş” olur.

 • Su basma ihlalinde suyu keserek
  baskını engeller.
 • Yangın ihlalinde elektriği keserek
  yangının büyümesini engeller.
 • Gaz kaçağı ihlalinde gaz ve elektriği
  keserek zehirlenmeleri ve olası bir yangını
  engeller.
cameraX7PZ-min
hrsz-27

Akıllı Kontroller

CorePrime, evinizdeki temel otomasyon ihtiyaçlarını karşılamak için 4 farklı yük kontrolü sağlar. Bu yük kontrolleriyle evinizden çıkarken elektrik ve suyunuzu kesebilir, ısıtma sisteminizi kapatabilir, asansörünüzü kendi katınıza çağırabilirsiniz. Bu yük kontrolleri sadece size konfor sunmakla kalmaz, güvenlik sensörleriyle beraber çalışarak bir ihlal durumunda gerekli müdahaleyi siz evde olmasanız da yapabilir.

 • 4 Yük Aç/Kapa Kontrolü
 • Yüklerin cep telefonundan kontrolü
 • Sensörler ile ihlal anında aktif güvenlik
 • Genişleme modülleriyle 20 yüke kadar kontrol imkanı
 
 

Kamera Görüntüleme

CorePrime, başlı olduğu IP ağındaki kameraları görüntülemenizi sağlar.
CorePrime ekranı üzerinden görüntülediğiniz kameraları, aynı zamanda cep
telefonu uygulamaları üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. Böylece evinizde
değilken de olan bitenden haberdar olursunuz.

 • IP Kamera Görüntüleme
 • Cep telefonundan kamera görüntüleme
 • İnternet hattına Statik IP tanımlama gerekmez
kmr048-min
slidey-min

Site Yönetimi

CorePrime, sadece bir interkom ya da akıllı ev kontrol ekranı değil, aynı zamanda site hayatını kolaylaştıran güçlü bir arayüzdür. CorePrime ekranı üzerinden Site Yönetimi tarafından gönderilen duyuruları alabilir, güncel aidat borcunuzu görüntüleyebilir ve site yönetimine dilek şikayetlerinizi gönderebilirsiniz.

 • Dilek şikayet gönderme
 • Duyuruları görüntüleme
 • Aidat borcu görüntüleme

Servisler

CorePrime ekranı ile kendi tesisinizde ya da yakın noktalarda bulunan servis sağlayıcılardan ürün ya da hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Su siparişini ekran üzerinden bir dokunuşla verebilir, elektrik arızası için servis talebinde bulunabilir ya da tesisinizdeki tenis kortu için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri evinizde değilken cep telefonunuzdan da gerçekleştirebilirsiniz.
service-0-1-2048x1425
bilgi-1

Bilgilendirme Ekranı

CorePrime, 7” IPS ekranı ile $ehirinizdeki güncel trafik bilgisi, hava durumu tahminleri, günlük haberler ve tedarikçinizden gelen haberleri size en güncel hali ile sunar.

Cep Telefonu ile Kontrol

CorePrime ile yapabildiğiniz tüm işlemleri CorePrime Mobil Uygulamaları ile cep telefonunuzdan da gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun CorePrime ile evinizde olan bitenden anında haberdar olun.
intercom11

Geliştirilebilir Sistem

Eviniz için IoT çağının gerektirdiği tüm temel ihtiyaçları karşılayan CorePrime, sonrasında arzu ettiğiniz tüm akıllı cihaz kontrollerini uluslararası kablosuz akıllı ev haberleşme protokolü olan Z-Wave standardına ait ürünlerle gerçekleştirebiliyor. Sisteminizi geliştirmeniz için tek yapmanız gereken Core Center ile başlamak ve ihtiyacınız olan çözüme uygun Z-Wave ürününü seçmek. Sonrasında hiçbir altyapı kablolamasına ihtiyaç duymadan evinizi daha akıllı hale getirebilirsiniz.

Dijital Dönüşümün Merkezi

CorePrime, IoT kavramına uyumlu cihazları yönetebilir; onlarla beraber
evinizi daha akıllı hale getirebilir. Bu özelliği ile evinizdeki dijital dönüşümün
merkezi olup evdeki diğer akıllı cihazlarınızı tek merkezden yönetmenizi
sağlayacak.

slider5