Logo-aet2-pc80itl5p2e4rhlorry1mkstzqddo3nst9pwra2n2g

Yapay zeka, bulut bilişim, Android ve Linux işletim sistemi, IP ve SIP haberleşme protokolü, etkin güvenlik, yüz tanıma, sesli kontrol gibi gelişmiş teknolojileri bir arada kullanan Akuvox, sektöründe ortaya koyduğu sürekli atılım adımları ile oyun kurucu ve vizyon belirleyici olmayı misyon edinmiştir. Akuvox’un yaratıcı ve yenilikçi ekibinin geniş bir yelpazede geliştirdiği interkom ürün ve çözümleri her geçen gün daha fazla insanın akıllı yaşam teknolojilerinden kolayca faydalanmasını sağlamaktadır.

AET Otomasyon olarak, Akuvox’un yaratıcı ve yenilikçi ekibinin geniş bir yelpazede geliştirdiği interkom ürün ve çözümlerini  daha fazla insana ulaştırmak için çalışıyoruz.

DAİRE DIŞI PANELLER

Rezidans Çözümleri – Akuvox R29S/C

Akıllı giriş kontrolünün öncü ürünü Akuvox R29 serisi Kapı Önü SIP İnterkom Paneli ile yüz tanıma ile giriş kontrolü sağlayıp binanızda en üst seviyede güvenlik sağlayabilirsiniz. Akuvox R29 S/C serisi geliştirildiği yeni nesil iletişim protokolleri sayesinde yüksek görüntü kalitesi sunar ve sahip olduğu dokunmatik ekran, suya, toza ve darbeye karsı dayanıklı olma özellikleri ile projelerde fark yaratmaktadır. 

Villa Çözümleri – Akuvox R20A

Ufak ama çok akıllı. Villa, müstakil ev ve ofisler için tasarlanan Akuvox R20 serisi Kapı Önü SIP İnterkom Paneli ile hem kapı önünü kamera ile takip edebilir hem de ziyarete gelen misafirlerinizi görsel olarak karşılayabilirsiniz.

Akuvox E11

Siyah cam görünümlü yüzeyi ile farklı stillerdeki tüm kapı girişleri için ideal çözüm. İsterseniz villa, müstakil ev ve ofisler için dış ünite, isterseniz de daire önlerinde görüntülü kapı zili olarak kullanın.

Bina Çözümleri- Akuvox R27

Numerik tuş takımına sahip Akuvox R27 serisi Kapı Önü SIP İnterkom Paneli suya, toza ve darbeye karşı dayanıklıdır. Yüksek görüntü kalitesine ve geniş kamera açısına sahip Akuvox R27 güvenlik ile konforu bir arada sunar. İster RFID kart ile isterseniz de şifre ile kapı açma opsiyonlarına sahiptir. Akuvox Kapı Önü Zil Panelleri ile dayanıklı ve uzun ömürlü interkom görüntülü görüşme sistemlerine sahip olursunuz.

DAİRE İÇİ PANELLER

Akuvox C313S

Yüksek performans, şık görünüm ve kalite bir arada olsun, hem de ekonomik olsun diyorsanız, Akuvox C313S size SIP interkom’un sunduğu tüm özellikleri sağlamak için hazır. 7” dokunmatik ekranı ve kullanıcı dostu arayüzü ile görüntülü görüşmeye kolaylık katar. Yüksek görüntü ve ses kalitesi ile C313S projelerinizin değişmez üyesi olmaya aday.  

Akuvox IT82

Akuvox IT82 Daire Içi Paneli SIP tabanlı çok fonksiyonlu bir iletişim panelidir. Android işletim sistemi tabanlı IT82 Paneli yüksek kalitede ses ve görüntü sunar. İnce ve keskin tasarım hatları ile evinize hem estetik hem de akıllı interkom özellikleri ile değer ve akıl katar.

Akuvox X933

Android 9.0 işletim sistemine sahip Akuvox X933 çok işlevli daire içi interkom cihazı, SIP 2.0 protokolü sayesinde kapı önü zil panelleri ile mükemmel ses ve video iletişimi sağlar. 7 inçlik IPS LCD dokunmatik ekran özelliğine sahip X933, göze hitap eden tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile kaliteli bir interkom deneyimini sunar.

X933S – Standart versiyon
X933W – Standard versiyon + WiFi + Bluetooth