cropped-aet-logo-retina-gri-play.png

Evinizi Koruyan, İçinizi Rahat Ettiren Ürünler

Yale, dünyadaki en eski uluslararası markalardan biridir ve muhtemelen kilit endüstrisinde en iyi bilinen isimdir. Yale tarihi, sadece Yale’nin değil, tüm kilit sektörünün gelişimine damga vuran önemli yeniliklerle doludur.

Yale, sizin hayatınızı yaşamanıza göre tasarlanmıştır. İhtiyacınız olan güvenliği, rahatlığı ve esnekliği sağlar ve kullanımı çok kolaydır. Öğrenmesi kolay kullanıcı dostu uygulamalar aracılığıyla dünyanın her yerinden evinizi ve sevdiklerini korumanızı sağlayan alarmlar, dijital kapı kilitleri ve dürbünler gibi bağlantılı ve akıllı güvenlik cihazlarından oluşur.

YDM3168 Dijital Monoblok

Yale YDM3168 Kartlı ve Şifreli Dijital Monoblok Çelik Kapı Kilidi, mekanik Monoblok kilidinizin yerine kolaylıkla takılarak evinize giriş çıkışlarda sizlere yüksek konfor sunar. RFID Kart ya da şifre kullanarak evinize kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

YDM4109A Akıllı Kilit

Yale YDM4109A Akıllı Kilit, yoğun modern yaşamınızı biraz daha kolaylaştırmak için geliştirilen, evinize anahtarsız erişmenizi sağlayan güvenilir bir seçimdir.

Güvenli akıllı kilit, Yale Access Uygulaması* aracılığıyla kapınızı kilitlemenize/açmanıza, konuklara sanal anahtarlar göndermenize ve bildirimler almanıza olanak tanır. Evinize kolay ve rahat erişim için Yale Access uygulamasının yanı sıra, şifre veya parmak izi kullanarakta erişim sağlayabilirsiniz.

*Uygulama özellikleri için Yale Access Modül ve uzaktan kilitleme/kilit açma ve sesli asistanlarla entegrasyon özellikleri için Yale Connect Wi-Fi Bağlantı Köprüsü gerekmektedir. (ayrı satılır)

Yale All-in-One Dış Mekan Wi-Fi Kamera - Siyah

Dışarıda olduğunuzda bile, evinizin önünde kimin olduğunu bilebilirsiniz. Yale All-in-One Dış Mekan Wi-Fi Kamerası, nerede olursanız olun evinizi güvende tutar.

Yale View Uygulamamız sayesinde hareket algılama uyarıları ve eş zamanlı konuşma sayesinde postacıya paketinizi bir komşunuza bırakmasını veya arkadaşlarınıza “biraz beklemelerini” söyleyebilirsiniz.

Ayrıca, dahili ışık ve siren, kapınızdaki istenmeyen ziyaretçilere karşı etkili bir caydırıcılık oluşturmaktadır.

Muhteşem kullanıcı deneyiminin yanı sıra; kamera, Google asistan ile çalışabilir ve modern yaşam temponuzu biraz da olsa hafifletir.

Yale İç Mekan Wi-Fi Kamera

Uzaktayken bile evde olup bitenlerden haberiniz olsun. Yale İç Mekan Wi-Fi Kamerası ile artık hiçbir anı kaçırmayacaksınız.

Yale View Uygulamamız aracılığıyla sevdiklerinizle her yerden eş zamanlı görüşmeler yapabilirsiniz. Eve güvenli bir şekilde varıp varmadıklarını öğrenmek için ise hareket bildirimleri alabilirsiniz.

Yale Linus® Akıllı Kilit - Mat Siyah

Hayatınızı güvence altına almak ve kolaylaştırmak için tasarlanmış anahtarsız bir kapı kilidi ile kapınızı daha akıllı hale getirin. En son teknoloji ile birleştirilmiş şık tasarım. Linus® Akıllı Kilit, nerede olursanız olun kapınızı kilitlemenizi ve açmanızı sağlayan güvenli bir kapı kilididir.

Anahtarsız girebilir, kimin ne zaman gelip gittiğini görebilir, konuklarınıza sanal anahtar verebilir ve kapının açık veya kapalı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Zahmetsiz kilit kontrolü ve kolay erişim yönetimi için Linus® Akıllı Kilidinizi önde gelen akıllı ev sistemleri, sesli asistanlar ve üst düzey konaklama platfromları ile entegre edin.